Opinie klientów
o naszych usługach

Oktawia Nowasielska

"Korzystałam z zabiegu depilacji laserowej. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!! Przemiły i wykwalifikowany personel, najwyższej jakości sprzęt a przede wszystkim bardzo przystępne ceny. Polecam bardzo gorąco wszystkim !!"

Małgorzata Kimek

"Profesjonalna obsługa i  atrakcyhna cena. czego chcieć więcej. Ja będę wracać i już ustaliłam termin kolejnego zabiegu. Polacam wszystkim."

Aneta Wójcicka

"Długo zastanawiałam się nad laserową depilacją. Zdecydowałam się na PLC i nie żałuję. Profesjhonalizm w każdym calu i miła atmosfera.  Już poleciłam koleżankom i też się wybierają. "

Piotr

Drodzy Panowie którzy boją się bólu! Zabieg depilacji tym laserem w Pro Laser Clinic to pikuś. Miałem bardzo owłosione plecy i kark. Słyszałem od koleżanek, że tam gdzie one chodzą na laser to strasznie boli. Jedna moja znajoma namówiła mnie na darmową konsultację z próbnym użyciem lasera i chyba postawię jej flaszkę :) Z drugiej strony obsługa, wystrój, wyposażenie, nastrój to pełen profesjonalizm!!! Teraz kolej na klatę i pachy. Serdecznie wszystkim panom i nie tylko polecam. Jak depilacja laserowa to tylko w PRO LASER CLINIC!!!

Marta Kosk

Polecam każdemu szukającemu profesjonalnego i dobrego gabinetu wykonującego depilację laserową. Miła i kompetentna obsługa wykonuje zabiegi dokładnie i odpowiada na wszystkie pytania. Wysoki standard higieny. Po serii zabiegów jest bardzo zadowolona z efektów. Gorąco polecam:-)

Izabela Kuziel

Do Pro Laser Clinic trafiłam po 5 sesjach w innym "polecanym" gabinecie, też z nie najgorszym sprzętem. Zabiegi były długie i mało przyjemne, najpierw "zamrażanie" skóry workiem z lodem, a potem strzał z lasera... nie wiedziałam co z tych dwóch było gorsze, a na wspomnienie tego lodu w miejscu intymnym do tej pory mam ciarki. Wszystko to miałoby sens, gdyby był jakiś widoczny efekt depilacji. Niestety, pomimo wcześniejszej udanej próby, moje rude włosy nie dały się skutecznie usunąć, w przeciwieństwie do kasy z portfela.
I nagle trafiłam na reklamę Pro Laser Clinic... po wstępnej rozmowie na msg z Przemiłym Właścicielem Salonu, doszliśmy do wspólnego wniosku, że jeśli nie tu, to już nigdzie.
Zaryzykowałam.
Wszystko od początku było wielkim zaskoczeniem, nowoczesny salon, przemiła Pani Paulina, no i sam zabieg przede wszystkim. Żadnej "hibernacji" workami z lodem, co znacznie wydłużało wcześniejsze zabiegi, a zasysające działanie nowoczesnej głowicy do depilacji skutecznie odwraca uwagę od "strzału" lasera, przez co zabieg jest bardzo precyzyjny i na prawdę BEZBOLESNY. Mała głowica używana do miejsc intymnych sama w sobie ma opcję chłodzenia, więc wystarczy docisnąć ją do skóry i bardziej czuje się to dociśnięcie niż laser - kolejny jakże ważny duży PLUS.
Następnym plusem są CENY... w cenniku dużo mniejsze w porównaniu z innymi salonami, a do tego kupony rabatowe, na wybraną ilość partii ciała, do wykorzystania na pojedyncze lub całoroczne sesje. Kupony za polecenie dodatkowo dają rabaty dla osoby polecanej i polecającej... a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować w nową fryzurę lub manicure na miejscu zaraz po depilacji;) W końcu jak szaleć to szaleć!
Teraz NAJWAŻNIEJSZE!!!
Moje oporne rude kłaki zaczęły się poddawać i powoli emigrują. Reklama Lasera LIGHTSHEER DESIRE nie jest wyssana z palca. Na prawdę usuwa jasne i rude owłosienie szybko i bezboleśnie, no i za przyzwoite pieniądze, a uśmiechnięta Pani Paulina i jej profesjonalizm sprawia, że czas zabiegu mija szybko i w fantastycznej atmosferze.
Serdecznie polecam Pro Laser Clinic, wszystkim, nie tylko rudzielcom.
Pozdrawiam Panią Paulinkę i PWS (Przemiłego Właściciela Salonu) :)

Agnieszka Matusiak

Kochani polecam. Cudowne miejsce, wspaniały profesjonalizm. Atmosfera boska. Każdy zabieg, każda porada trafiona w 10. Wychodzą z gabinetu czułam się w pełni dopieszczona, zewnętrznie i wewnętrznie. Dziękuję wszystkim z Pro Laser Clinic.

Angelika Szeremeta

Z całego serca polecam Pro Laser Clinic . Wspaniała obsługa ,przemiła atmosfera. Najbardziej profesjonalny sprzęt z jakim miałam do czynienia . Cenne porady specjalistów tylko upewniają w doskonałym wyborze ! Polecam !!!

Kupony rabatowe