Nowoczesna technologia
zaawansowane urządzenia

LightSheer Desire to nowoczesna generacja technologii laserowej zastosowana przez firmę LUMENIS z myślą o pacjentach, którzy pragną na stałe zredukować owłosienie w sposób szybki wygodny i przede wszystkim trwały.

Bezpieczeństwo stosowania LightSheer Desire zostało potwierdzone respektowanym na całym świecie certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA, który pozwala na użycie urządzenia zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie esttycznej oraz dermatologii.

Doskonałe wyniki kliniczne lasera diodowego LightSheer DESIRE 805 nm  uzyskiwane są dzięki dwóm zaawansowanym technologiom:
 

  • Vacuum Assisted High-Speed Integrated Technology - Duży rozmiar plamki 22 × 35 mm umożliwia stosowanie niskiej fluencji, a dzięki unikalnemu mechanizmowi redukcji bólu zapewnia skuteczne, szybkie i wygodne leczenie.
  • Technologia ChillTip ™ - Zintegrowane chłodzenie kontaktowe zapewnia ochronę naskórkową w obszarach wymagających precyzji i wyższej fluencji.

Parametry technologii LightSheer pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, oraz na usuwanie włosów blond oraz rudych.

 

Głowica ET

ET  ma rozmiar plamki Sapphire Chill Tip o wymiarach 9x9 mm przeznaczony do obróbki małych obszarów wymagających maksymalnej precyzji i wyższej fluencji. Ta kontaktowa głowica z chłodzącą końcówką szafirową, służy do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała.

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentna, działa z nieporównywalną skutecznością z innymi źródłami światła. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie, w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek.

 

Głowica HS

HS ma rozmiar plamki HIT 22x35mm, umożliwiający stosowanie niskiej fluencji i unikalny mechanizm redukcji bólu, zapewniając szybkie i wygodne leczenie, wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii.

Technologia wspomagania próźniowego (vacuum) - działa na zasadzie odkurzacza. Delikatnie wciąga skórę do rękojeści, skóra jest rozciągana cienko, a cel (włos lub inne schorzenie skóry) jest przyciągany bliżej źródła energii. Energia jest stosowana do celu, w którym melanocyty są rozproszone i przepływ krwi jest ograniczony. Cel jest uszkodzony i skóra zostaje uwolniona.

 

Laser frakcyjny CO2

Laser eCO2 firmy LUTRONIC jest laserem medycznym z certyfikatami CE i FDA (najbardziej restrykcyjny certyfikat w USA), przeznaczonym do zabiegów na skórze. Służy do ablacyjnej trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Nie istnieje na świecie inny frakcyjny laser CO2 tak zaawansowany technologicznie i o tylu możliwościach działania.

Laser frakcyjny eCO2 zapewnia nieosiągalne do tej pory rezultaty w zakresie nie tylko fotoodmładzania i usuwania drobnych zmarszczek, ale również usuwania blizn, przebarwień i przywracania skórze jędrności. Jest laserem ablacyjnym, działającym na zasadzie punktowej. Idealnie wąska i ostra wiązka lasera powoduje bardzo cienkie i odpowiednio głębokie mikrouszkodzenia na skórze. W trakcie zabiegu impulsy lasera tworzą głębokie kanały mikrouszkodzeń na powierzchni 15-30% skóry. Pozostała część skóry pozostaje nienaruszona, co przyspiesza proces gojenia obszarów poddanych zabiegowi. Naturalnym następstwem zabiegu jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego. Dzięki niemu skóra wytwarza nowe warstwy kolagenu. Podrażniona w ten sposób skóra generuje ogromna ilość czynników wzrostu, które prowadzą do bardzo szybkiej regeneracji skóry.

Usuwanie tatuażu
Laser Q-Switch

Niezastąpione urządzenie przeznaczone do usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego. Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów, zabiegi są bardzo skuteczne i pozbawione ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

Laser Q-Switch wykorzystuje bardzo krótki impuls, który mechanicznie uszkadza barwnik nie niszcząc przy tym sąsiadującej tkanki. Laser podgrzewa barwnik i rozbija komórki skóry, w których on występuje. Rozbity pigment pochłaniają makrofagi a jego pozostałości wędrują ku powierzchni naskórka. Miejsca poddane działaniu lasera bezpośrednio po zabiegu stają się białe, następnie czerwienieją, może pojawić się także obrzęk, który samoistnie zaniknie po 2-3 dniach.

Urządzenie posiada różne filtry dzięki czemu możliwe jest usuwanie pigmentu o różnych kolorach.

 

Kupony rabatowe